Jdi na obsah Jdi na menu
  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Scalea

(Jarda, 1. 1. 2008 17:42)

Hledám spolucestující do Scalei apartmán v Parco nebo Gabianu na 14 dnů začátkem září 2008. Nějakou puber'tačku od 30 do 55 let

scalea

(paolo, 29. 12. 2007 21:33)

JEJDA JA VE SKALEI NIKDY NEBYL.A JAK JSTE S DĚTMA CHODILI TEN KUS K MOŘI.A CESTOVKA KTERA HO NABIZÍ JAKO SAN DOMENICO JE smarttravel ALE CENIK JE TAM NEPLATNY Z LONSKA.PRY TAM BUDE KONCEM LEDNA

Pro Paola

(Scalea - Il Gabbiano, 29. 12. 2007 20:19)

Zdravím a domnívám se, že už jste v Il Gabianu byli.My se tam v r. 2008 chystáme, tak prosíme o informaci o ubytování.Letos jsme byli ve Scalei v Parco Emiri a byli jsme spokojeni.Příště nás pojede 5 dospělých, v Parco lze do jednoho apt.ubytovat jen 4 dospělé, ale v Gabbianu prý to jde.Pokud byste chtěl více info o Parco Emiri, ráda Vám je napíši.Eliška.

Scalea

(Pepa, 29. 12. 2007 11:27)

V San Domenicu jsem byl s rodinou již třikrát a nemělo to chybu. Kluci se vyřádili v bazénech s tobogány a ubytování bylo taky pěkné. Mám teď ale problém sehnat cestovku, která San Domenico nabízí. Ta od které jsme tam byli už Scaleu nenabízí. Kdyby někdo věděl, tak prosím o zaslání nějakého kontaktu na kintr@tiscali.cz . Předem dík Pepa

Scalea

(Milas, 28. 12. 2007 16:40)

Otázka pre pokročilích : Oplatí sa tam ísť koncom mája??/května?/ Nemyslím len kúpať,ale chcel by som tam pochodiť napr. Sicília,Capo Vaticano...Láka ma tam cena za ubytko,kedy vychádza noc v apartmáne na osobu stovku...poprosil by som tých ludí čo majú skúsenosť o napísanie,resp. názor. Možete aj na masan@slovanet.sk.
ďakujem.

Scalea

(Milas, 28. 12. 2007 16:39)

Otázka pre pokročilích : Oplatí sa tam ísť koncom mája??/května?/ Nemyslím len kúpať,ale chcel by som tam pochodiť napr. Sicília,Capo Vaticano...Láka ma tam cena za ubytko,kedy vychádza noc v apartmáne na osobu stovku...poprosil by som tých ludí čo majú skúsenosť o napísanie,resp. názor. Možete aj na masan@slovanet.sk.
ďakujem.

scalea

(paolo, 26. 12. 2007 15:52)

chystám se s rodinou 2 děti do scalei.nemužu si stale vybrat mezi san domenico a famyli club.obě jsou daleko od moře a jit pěšky s dětmi by bylo nanic.a ta jejich doprava na pláž asi nebude častá.budu rad za každou radu od vás co tam byli.jinak to zapíchnu v il gabbiano ale ty dvě jsou hezčí.

Kalábrie a my

(Eliška a Fanda, 8. 11. 2007 13:32)

S trochou lítosti že už je letos po dovolené, ale s velkým těšením na tu příští musíme všem, kteří nám na těchto stránkách poslali informace o Scalei a Mandatoricciu (La Ginestře nově Bernardu )poděkovat.Byli jsme do 29.9. ve Scalei - Parco Emiri a následně ještě týden v Mandatoricciu.Ve Scalei sice byly problémy s ubytováním,ale vše ostatní bylo bezvadné (čisté a teplé moře i pláž, možnost výhodného nákupu hlavně ve Sparu,možnost soukromých výletů vlastním autem i účast na fakult.zájezdu na Sicilii).Problém s ubytováním byl v tom, že i když jsme zájezd kupovali 20. 1., po příjezdu na ubytování nám bylo sděleno, že Parco je zcela obsazeno a my vůbec nejsme uvedeni v seznamu hostů.Po složitém pátrání naší cest, kanceláře bylo zjištěno, že ital. cestovka zapřela mail, který tam byl českou cestovkou odeslán včas a pronajala naše ubytování někomu jinému.Nakonec se vše náhradním způsobem vyřešilo a pobyt ve Scalei už neměl žádnou chybu.Od Mandatoriccia jsme mnoho dobrého neočekávali a opak byl pravdou.Velmi pěkné ubytování,teplé moře s čistťoučkou vodou a pozvolným vstupem.Pláž sice nebyla nejčistší, ale byla to pláž veřejná a četné odpadky měly zbytky českých nápisů.Velmi jsme oceňovali způsob komunikace s klienty .Paní delegátka (byla od CK Kalousek)jednala vstřícně, velmi profesionálně a byla opravdu příjemná.Sečteno - v roce 2008 si Kalabrii zopakujeme i s našimi dětmi a už teď se nemůžeme dočkat.

vydelek na netu

(Steanly, 7. 11. 2007 10:37)

Výdělek za klikání na reklamy!!!!

Musíte si otevřít účet na www.paypal.com, Otevřete si stránku paypal.com, kliknete na "Sign Up Now" ( registrace) vyberete zemi (Czech Republic) a dejte personal account pak se Vám objeví dotazník, ten vyplňte pravdivě pokud by jste chtěli někdy verifikovat kreditní kartu (a posílat si peníze do banky), pokud ne, tak si něco vymyslete. Email musí být vždy pravdivý. Pak jdete na další stránku a bude to chtít po vas číslo kreditky, ale jestli to nebudete chtít přes kreditku stačí dát dole cancel. zatrhnete že souhlasíte s licenčními podmínkami a počkáte na ověřovací email který potvrdíte.
Nyní by jste již měli mít účet na Paypal. Kde si pozděj pošlete svoje peníze.

Nyní jděte na stránky:

http://www.turbobux.com/signup.php?ref=Steanly
http://adbux.org/?r=Steanly
http://bux.to/?r=Steanly

A zde se zaregistrujte, v kolonce Referrer nechte Steanly (je to neco jako pritel) a dostanete za to hned $ 0.1

A potom uz jen klikejte na reklamu v zalozce Surf Ads

cedro

(foli, 6. 11. 2007 20:14)

ahoj mariko, možná si na mě vzpomeneš, cedru jsme byli na přelomu července a srpna, ubytování (až na vrzající postele), okolí,počasí, moře vše v poho,super, hodně se nám líbila večerní scalea, doporučujeme, no a koukli i na sicilii - etnu, bomba zážitek, tak dovolená se opravdu vydařila. Měj se hezky a někdy příště čao.

Santa Maria del Cedro

(Jana, 31. 10. 2007 16:47)

Letos jsem zavítala na přelomu září a října do Kalábrie s CK Jovan.Zájezd byl velmi levný,proto jsem se nechala zlákat.Byli jsme ubytováni v Alga Marina,žádný luxus,ale slušné apartmány a obsluha v baru je Češka,na pláž pár metrů, krásné moře,nádherné okolí. Kdo není líný chodit pěšky-je vždy kam jít. Sice v městečku celkem pusto, ale kdo chce relaxovat v klidu-ideální.Příště jedu zase sem!

Santa Maria del Cedro

(Petr, 31. 10. 2007 16:04)

Na dovolené v Cedru se nám velmi líbilo.Byli jsme tam v měsíci září.Doporučuji všem lidem,kteří si chtějí odpočinout a nabrat sil. Je to hezké a klidné místo.Děkujeme za prožití hezké dovolené cestovní kanceláři, která nám tuto dovolenou doporučila.

všem seriozním

(Marika, 25. 10. 2007 20:09)

Podezřívám, že poslední článek před tímto opravdu psal někdo najatý z cestovky. Použil zřejmě stejné jméno, jako je mé, ovšem sloh je stejný jako už kolikátá pochvalná řeč na toto stejné místo. Zřejmě laciná reklama jisté neosvědčené firmě. pro zájemce - podívějte se o pár "stránek" níž a posuĎte sami. (Mimochodem, my byli v Cedru a v červnu).

Mandatoricci Mare

(Marika, 20. 10. 2007 16:31)

V září jsme jeli na dovolenou do Kalábrie, vybrali jsme si prázdninové středisko Mandatoriccio Mare.Vřele doporučujeme vše, kteří mají rádi klídek, pohodu, čisté moře, krásné prostředí a kolem sebe milé lidi,kteří pracují pro cestovní kancelář.Na této dovolené se nám moc líbilo, i když zde nejsou téměř žádné obchody, žádný ruch, žádné diskotéky... To je právě to, co jsme hledali - klid, odpočinek a relax a když už toho klidu bylo i na nás moc (jsme manželé staršího věku), tak jsme jeli na výlety, které organizuje cestovní kancelář a na kterých nás provázela velmi příjemná a znalá paní delegátka. Jsme doma a vzpomínáme na to, jak jsme se ještě nedávno koupali v nádherně čistém moři,které nám velmi pomáhá při našich zdravotních problémech.

Santa Maria del Cedro

(Dana, 20. 10. 2007 15:39)

Pár zkušeností pro všechny,kdo se chystají na dovolenou po sezóně-tedy v září.Byla jsem s 24letou dcerou v Riviera Dei Cedri od 4-16.září.Opravdu tam bylo neskutečně mrtvo, prázdné apartmány,téměř žádné obchody, prázdno na pláži(což jsem uvítala).Komu ale nestačí knížka,nebude spokojený.Využívaly jsme všemožné výlety, které byly moc fajn,ale je třeba počítat s tím,že to co vás stojí pobyt a doprava utratíte navíc za výlety.
Ale je pravda,že slavnosti v Diamante a ve Scalei stojí za to vidět.
Ale další potíž na kterou jsme narazily bylo chování Italů.Dvě samotné ženské na dovolené v téhle lokalitě
to chce odvahu.Jsem velmi tolerantní,ale že bude problém dojít pár metrů do obchodu pro jídlo,to jsem tedy nečekala.Neustále na nás někdo pokřikoval,pohvizdoval,řidiči troubili,zastavovali.Můžu to brát s rezervou,jako výraz jejich mentality,ale je to pro nás opravdu nezvyk a je to obtěžující.Kde jsme se chvíli zastavily,už tam byl nějaký Ital a hučel do nás a byl dost problém se ho zbavit.Takže můj dojem z Kalábrie je velmi rozporuplný.Rozhodně je to zajímavý kout země a moře je príma,ale Italové mají co dohánět.Spíše mám ale pocit,že se jim nic zlepšovat nechce.Já dám proto příště přednost opět Řecku.Řekové mají taky ten svúj"bordel",ale služby a přístup k hostům je nesrovnatelný,aspoň já mám tuhle zkušenost.Mají v chování jakousi grácii a letoviska mají "řeckou" atmosféru.Panelákové apartmány v Kalábrii moc atmosféry nedodají. Ale to je můj názor,nikomu neberu jeho nadšení z Itálie.

aaaaaaaa

(matt, 15. 10. 2007 21:57)

http://www.homervsbender.com/?ida=3058

Radce a nejen jí

(Marika, 10. 10. 2007 22:59)

Děkuji za zprávu.Slavíme teď manželovu padesátku, navíc jsem ve stavu nemocenském,tak se ozývám až nyní.S dvacetiletou dcerou to tady teď čteme a už si to září 2008 plánujeme. Kvůli její škole zřejmě pojedem týden v srpnu a týden v září, pak už jim dělaj rozvrhy a to je dnes sekundová záležitost, nějaký rozvrh si na netu vybrat.Kdo dřív klikne, ten ho má,jiný se musí spokojit s hodinami méně vyhovujícími...
Ale ještě ke Kalábrii. Kluci by se tam rádi ještě někdy podívali, stále moc a nadšeně vzpomínáme.
Je pravda, že my neměli vysoké nároky, spíš jsme cestovali (a to i pěšky po okolních vesnicích) a seznamovali se s lidmi.Myslím, že bychom tam klidně mohli být půl roku a pořád bychom měli ještě fůru neobjeveného...Dík za Itálii a celý ten krásný svět.

mandatoriccio mare

(Petra, 10. 10. 2007 14:55)

Paně Vláďo, souhlasíme s vámi.Také jsme byli v na dovolené v Mandatocico Mare a moc se nám tam líbilo.
Příjemní lidé, hezké ubytování a počasí. Máme na co vzpomínat a těšíme se na další dovolenou v Kalábrii.

mp3

(run, 4. 10. 2007 19:04)

http://uloz.to/51865/01-snoop%20world%20(f%20Master%20P).mp3.torrent

GUT

La Ginestra, Mandatoriccio Mare

(Vláďa, 2. 10. 2007 18:34)

Vrátili jsme se z dovolené v Kalábrii a jsme nadšeni, bylo to tam nádherné. Počasí bylo moc hezké,moře 10 minut od apartmánů bylo krásně čisté.Jezdili jsme na úžasné výlety,které pro nás zorganizovala cestovní kancelář. Mandatoriccio Mare je malá vesnička, neobjevený ráj uprostřed divoké přírody, kde jsme měli pláž jenom sami pro sebe.Moc doporučujeme všem, kteří si chtějí na své dovolené opravdu odpočinout a načerpat sil na břehu Jónského moře.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65

následující »