Jdi na obsah Jdi na menu
  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro bet a mariku

(chosse, 17. 7. 2007 21:26)

dekuji vam za vase pochvalne veticky.uz jsem se desil,ze valime smerem africka dzungle.

Pre Renatu

(Alca, 17. 7. 2007 19:26)

Prepáč, práve som si prečítala, že idete do Parco Emiri, takže možno sa aj stretneme...Už mám z tých informácií chaos...

SCALEA

(Alca, 17. 7. 2007 19:21)

Pre Renatu: My budeme ubytovaní v PARCO EMIRI, odchádzame 27. júla vraciame sa 4. augusta. Ideme autom- naša 4-členná jazda(ja a moji traja chlapi) Už sa hrozne teším...Vy ste tam už niekedy boli?A kde budete ubytovaní?
Ďakujem, Alca

pro Hosse

(Marika, 17. 7. 2007 11:28)

Panorama Club přesně neznám, ale byli jsme letos v červnu v této oblasti: riviera cedri. Ubytovaní jsme byli v hotelu Riviera dei Cedri a maximálně spokojeni, dá se říct přímo nadšeni. Nemyslím jen čistým mořem a plážemi (a to i zy veřejné byly čisté), ale i pěkným a čistým ubytováním a místem vůbec. Někde jsem slyšela, že v červnu je všude čisto, ale po sezoně to už vypadá jinak. To by pak ale znamenalo, že nejsou nepořádní Italové, ale turisté a Italové pouze nedokážou takový binec uklidit v krátké době...
Ale vážně, chodili jsme na "výlety" do okolních městeček a vesnic, víc ve vnitrozemí a na žádný nepořádek, horší, než v naší republice jsme nikde nenarazili.Jistě je to ale ovlivněno místem, kde jsme se pohybovali a kde bylo opravdu dost pěkně i čisto.Např.náš apartmán byl sicde zaprášený, když jsme tam přišli, ale uklizený. Vytřeli jsme všude prach (vzali jsme paklík ubrousků právě na tyto účely) a do zásuvky dali biolit. Do našeho odjezdu jsme měli pohodu a klid. My jsme si představy moc nedělali, abychom nebyli zklamaní a byli jsme přímo nadšení.(Viz komentáře dole, hned jak jsme přijeli.)
Nebojte se tedy a věřte, že budete mít zařízenu pěknou dovolču. Ze srdce vám přeji, abyste si užili tak sqěle, jako my.

Scalea, Parco Emiri

(Renata, 17. 7. 2007 10:16)

pro ALCA: Jedeme autobusem s Ústí nad Labem 20.7., ze Scalei se budeme vracet 4.8..Jedu já a mé tři dcery (21,17,16), takže dámská jízda. Kde budete ubytováni vy?

Scalea, dovolenka 28.júl

(Alca, 17. 7. 2007 9:39)

pre RENATU: Aj my sa chystáme - celá rodinka - na prelome mesiacov júl a august do Scaley. Ako idete autom, autobusom alebo...?

Rosolina Mare

(Johny, 17. 7. 2007 8:07)

Dobrý den, asi to není to pravé místo, kde bych mohl prosit o stručnější popis letoviska Rosolina Mare, ale přesto se zeptám, nebyl by zde někdo schopný, dát mi pár informací o tomto městečku?Díky

už nikdy

(petr-karvina, 16. 7. 2007 15:44)

VYJELI JSME 13.7 A DNES JE 16.7 A JSME DOMA ZPĚT Z VYSNĚNÉ KALÁBRIE-TEN ČLÁNEK JSEM MUSEL ROZDĚLIT-TROCHU ŠPATNĚ

už nikdy

(petr-karvina, 16. 7. 2007 15:42)

TAK V ŽIVOTĚ NIKDY-PROTO JSME ODJELI,ČLOVĚK ZNECHUCEN,OTRÁVEN PŘÍSTUPEM CESTOVKY-TKZ HOKYNAŘENÍ-NELÍBÍ SE,TAK MY VÁM DÁME JINÝ-DOSLOVA MI ŘEKLA-BUĎTE RÁD-JE TO SÍLA 20 LET PO REVOLUCI A ZÁKAZNÍK MUSÍ BÝT RÁD-BRNĚNSKÁ CESTOVKA DĚLÁ DOBROČINÍ-MUSÍM BÝT RÁD.NAKONEC JSEM SE DOZVĚDĚL,ŽE TAKOVÉHO HULVÁTA JEŠTĚ NEZAŽILI-JASNĚ, ONI OD NÁS VYINKASOVALI PENÍZE A ONA NA TELEFONU INTELIGENTKA ZA MOJE PRACHY V BRNĚ A MY UNAVENÍ VE ŠPÍNĚ,SMRADU MUSÍME BÝT RÁDI.KDO BUDE CHTÍT VIDĚT FOTKY Z VILLAGIA MIAMI Z TORTORY AŤ MI NAPÍŠE NA MEJL mucacos1@seznam.czULETĚLI JSME 35TSC KČ A VEČER JEDEM KE ZNÁMÝM NA CHALUPU.ČLOVĚK MÁ DOVOLENOU ZA CELÝ ROK 14 DNÍ-TĚŠÍ SE,ŽE BUDEME VŠICHNI SPOLU,VEČER TERASKA,KARTY VÍNEČKO-PROSTĚ POHODA.TERASA BYLA,BYLA ČISTIČKA,ALE JEŠTĚ K TOMU CHYBĚLA TA POHODA-JEŠTĚ,ŽE MUSÍME BÝT RÁDI,ŽE VŮBEC DÝCHÁME ZA NAŠE PRACHY-A HULVÁT??O NIC NEJDE JDE JENOM O PRACHY-TO CHCE KLID.NAKONEC VÍM JEDNO-ZLATÉ CHORVATSKO.JO A JEŠTĚ MI NAKONEC ŘEKLA-PROČ TAM JEZDÍTE,KDYŽ SE VÁM TAM NELÍBÍ?JÁ TAM V ŽIVOTĚ NEBYL-VELMI STUPIDNÍ NÁZOR,ALE TO JE ASI PROTO,ŽE JSEM HULVÁT.MĚ NEŠTVE ANI TO,ŽE PRACHY JSOU V ČUDU,ZKAŽENÉ LETNÍ VEČERY NA KALÁBRII TAKY V ČUDU,ALE,ŽE NĚKDO O MĚ ŘEKNE,ŽE JSEM HULVÁT,KDYŽ JSEM TAK DALEKO A MÁM JENOM JEDNO SKROMNÉ PŘÁNÍ-ZA SVÉ VYDĚLANÉ PENÍZKY ADEKVÁTNÍ SLUŽBU.MY S MANŽELKOU SE TAK ZACHOVAT,TAK JEM BEZ PRÁCE,PROTOŽE UŽ SE V ŽIVOTĚ ZÁKAZNÍK NEVRÁTÍ.UŽ BYCH TAM NEJEL-NEMÍT KALÁBRIE MOŘE A JE NA TOM JAK AFRIKA-O CHUDOBU NEJDE(MOŽNÁ JSOU ŠŤASTNĚJŠÍ NEŽ MY-U MĚ URČITĚ),ALE CO MI VADÍ VŠUDE CHAOS A HLAVNĚ VŠUDE ŠPÍNA ŠPÍNA-TO SAMÉ I VE SCALEI-ASPOŇ TAM KDE JSME TO PROCHÁZELI.NĚJAK JSEM SE ROZEPSAL.VŠEM PŘEJI PĚKNOU DOVOLENOU.

už nikdy

(petr-karvina, 16. 7. 2007 15:42)

PANELÁKŮ,ASFALT,AUTA-TAKOVÉ ČESV PÁTEK 13.7 JSME VYJELI A JE PONDĚLÍ DNES 16.7 JSME DOMA-JEDNOU VĚTOU TRAGÉDIE-NEDOPORUČUJI TORTORU ANI SCALEU-TRAGÉDIE.ŘIDIČI HOVADA,VŠUDE BORDEL V TORTOŘE REZIDENCE MIAMI SOUSEDÍ S ČISTIČKOU ODPADNÍCH VOD-ÚDAJNĚ NEFUNKČNÍ,ALE MOTORY JELY-SEM TAM ZÁVANEK OD MOŘE SE ZÁPACHEM.MĚLI JSME BILO--PUCH,SMRAD,ZATMAVENÉ-OKNO V KUCHYNI METRNNA METR A HNED STĚNA.V LOŽNICI JEDNY DVEŘE S PROSTORNÝM BALKONEM(ÚDAJNĚ)VIDÍTE DALŠÍ BALKONY S ROŠTY NA SMAŽENÍ-TO SE NÁM NELÍBILO-VYŠLI NÁM VSTŘÍC DALI NÁM JINÝ-O PATRO NÍŽ-BYLI JSME RÁDI,DALI NÁM I PROSTĚRADLA-ZADARMO.TO BYLA JEŠTĚ VĚTŠÍ TRAGÉDIE-VŠECHNY STĚNY OD PODLAH PLÍSEŇ-ÚDAJNĚ KONCEM KVĚTNA MALOVÁNO,SKŘÍNĚ STAR.ZASMRADLÉ-NIC JSME Z KUFRU NIC NEVYTAHOVALI,TERASA VELKÁ S KRÁSNÝM VÝHLEDEM NA ÚDAJNĚ 5 LET NEFUNKČNÍ ČISTIČKU ODPADNÍCH VOD-MOTORY POŘÁD HUČELY.V NEDĚLI JSME CHTĚLI ODJET,ALE NABÍDLI NÁM SCALEU 2000,TAK JSME VYJELI PLN NADĚJI,ŽE NENÍ MOŽNÉ,ABY TO NEVYŠLO.PŘIJELI JSME A HNED NÁS PŘIVÍTALA ZÁVOR-VSTUP DO KOMPLEXU(JÁ SE VRÁTIL O 20 LET NA VOJNU)CELÝ OBROVSKÝ AREÁL PLNÝ KÉ SÍDLIŠTĚ,AKORÁT TY NAŠE JSOU O MNOHO PĚKNĚJŠÍ.jÁ POJEDU S RODINOU DO VYSNĚNÉ KALÁBRIE Z ČESKÉHO SÍDLIŠTĚ NA ITALSKÉ SÍDLIŠTĚ-VČERA JSME VYJELI VE 13 HOD A BYLI JSME DOMA V 13:3o.HNED JSME JELI ZA PANÍ U KTERÉHO JSME TO KUPOVALI,UKAZOVALI TY FOTKY PLÍSEŇ-HNED ODPOVĚDĚLA,ŽE DOMA MÁME URČITĚ TAKY.POKOJE BYLY VLHKÉ,VŠUDE MALÍ MARAVENEČCI FARAONCI-TY JSOU NA JIHU PRÝ TAKY VŠUDE.kDYŽ JSEM JI ŘÍKAL,PROČ NENPÍŠOU,ŽE VILLAGIO MIAMI(BOMBASTICKÝ NÁZEV-URČITA SKUPINA LIDÍ U NÁS NA TAKOVÉ BYDLENÍ BERE PODPORU OD STÁTU)SOUSEDÍ S ČISTIČKOU,TAK HNED NÁM ODPOVĚDĚLA-NEMŮŽOU PSÁT VŠE,TO BY BYL TEN KATALOG MALÝ-PODLE MĚ BY TY URČITÉ APARTMÁNY VILLÁGIA MOHLI NAVRTAT A ODSTŘELIT,CHTĚLI JSME JÍT OKOLO DEVÁTÉ V SOBOTU VEČER K MOŘI,TAKOVÁ TA RODINNÁ ROMANTIKA,HNED ODPOVĚDĚLA TAK POZDĚ??-PLÁŽE MRTVÁ,NEOSVĚTLENÁ.kDYŽ ZVÁŽÍM CENU-21000KČ PRO ČTYŘI+DOPRAVA AUTEM+1oooEU NA ÚTRATU,TAK ITÁLII JIŽ NIKDY-CELKOVÁ CENA NĚJAKÝCH 66000,

Panorama family club

(Bet, 16. 7. 2007 15:39)

Jednou větou: bylo to tam úžasný, spokojenost nadevše...bude se vám tam líbit...na pláž jezdí každou chvíli autobus, je tam bazén, bar, program pro děti...

La Ginestra

(Naďa, 16. 7. 2007 15:33)

Děkuji za všechny rady a komentář na mé stránce. K Petrovi Petrovi: Kdyby byl v katalogu uveden podobný popis jak uvádíte vy, tak by bylo jasné co má člověk očekávat. Když tam je ale uvedeno o jak ojedinělou stravu a nadstandardní služby se má jednat, pak je to zklamání a určitý podvod. Jde o to, aby cestovky v katalozích uváděli alespoň přibližnou pravdu a ne úplné výmysly.

Scalea

(Scru, 15. 7. 2007 23:19)

scalea je pekne mestecko,ale zabava pro mlade ta se tam moc nekona vic se tam vyziji duchodci.dneska jsem se ztama vratil.More je paradni.akorat co me stve jsou italsti ridici kteri neberou ohledy na lidi na prechodech, tekze kdo pojede pozor na ne

Internet?

(Vanilka, 15. 7. 2007 19:21)

Přátelé, nevíte, zda je ve Scalee nebo v blízkém okolí přístupný veřejný internet?
Za případné info předem moc děkuji.

Pro Naďu

(Zdeněk, 15. 7. 2007 14:41)

Přiznám se, že když uvážím tak hroznou štreku a potom nespokojenost, tak by mě "omývali". Když jsem o jižní Itálii uvažoval, tak jsem si velice podrobně procházel diskuzi na name.cz, kde jsou mraky názorů a hodnocení. Můj soukromý závěr je, vzít pobyt od italských cestovek, které na jihu operují a mají zastoupení v ČR. My to tak udělali, i když se to nakonec týkalo Gallipoli a plná spokojenost.

La Ginestra- Mandatoriccio Mare

(Petr Petr, 15. 7. 2007 11:59)

Právě jsme se vrátili z jižní Itálie,Kalábrie, kde jsem pobývali ve výše uvedené vesničce. Je to skutečně vesnice, kde v době našeho pobytu byla otevřená jedna restaurace Eucaliptus u moře. Ostatní restaurace snad někdy v okolí několika km. Hotel Rezidence Bernardo, jak se to přesně jmenuje je pekný, nový, pokoje malé, ale pro jejich velikost tam nikdo necestuje, cestujete za jinými zážitky.
Bazén je tam, malý,ale pěkný,zdál se čistý,mimin.1x ho čistili. Podávají tam české pivo 11.-12-hod, pak 20.-22.hod.
Stravu si můžete dělat sami, proto jsou to apartmány. Nebo můžete navštěvovat jednu restauraci v blízkém okolí, další rastaurace je ve vedlejší vesnici PietraPaola, kde je i diskotéka do rána.
Stravu si můžete objednat českou, je to pro nenáročné stravníky: snídaně 2 krajíce chleba, kousek másla, čtvrtka rajčete, 3 kroužky papriky a okurky, k tomu se střídá rybí a vaječná pomazánka,salám, Májka,a pod. Večeře jsou obvyklé: řízek, uzené,kuře nebo krůta, svíčková.
Český chléb ke snídani se podával 4 dny, další 3 dny italský rohlík(ten je lepší, můžete si ho zakoupit v obchodě cca 200 m).
V okolí jsou podobné apartmány, celkem nové, trávniky zelené, placené pláže cca 10 euro/den se slunečníkem a 2 lehátky. Neplacené pláže jsou tam také, povrch kamínkově písčitý, vstup do moře průměrný, spíše pozvolný, na okraji vesnice v úrovni naší rezidence byl kamenitý, velice pozvolný vstup do moře. Pláže: někteří si koupili boly do vody za 10 euro.Naš apartmán byl na okraji vesnice, proto je jeho jedna strana nehezká, přašná, s rozbitým hříštem na tenis a fotbal, ale uprostřed vesnice je funkční hříště na tenis a pod., nevím jestli se neplatí. Slunečník půjčujou v rezidenci za 5 euro na pobyt. Koupíte ho za 8 eurov obchodě.
Výlety: zpočátku byl malý zájem, proto se první 3 dny nejelo nikam, ale pak nás vyvezli, průvodci spíše podprůměrný, něž jsem se s dětma dostali ke skupince s průvodcem ten skočil velmi krátký výklad a utíkal zběsilým tempem v poledne dále a dále. Návštěva trhu v Rossanu 1 hod, nic hodnotného nečekejte,snad jen zelenina a ovoce. Průvodkyně nebyla lepší, výlet do Carriati přesně jak bylo níže popsáno.
Jeden pár si tam půjčil auto a byl spokojen, udělali si výlety dle svého. Nebo kdo měl vlastní dopravu, nebyl tak vázán na bus.
Odvážná děvčata vyrazila do světa, neztratila se, Italové rádi hostí,ale spíše dívky.
Doprava : zpátky přiletíte do ČR kolem 23.30, poslední vlaky a busy odjeli, volba zůstat na letišti nebo požádat někoho známeho nebo příbuzného. Nev-Dama na to nemyslí, jen CK Kalousek nabízí transfery do V.Čech.
Organizace: jezdí tam CK Nev-Dama,Kalousek,Firo tour společně letedlo, nebo bus. Bus přes Nev-Dama vázne, měl jsem zájem o bus, ale nebyl, byl ale v CK-Kalousek. V Nev-Dama se to nesnažili zjistit. Bus tam měl prázdná místa, nějací lidi v Brně čekalí ještě ve 12.hod. na bus, který již byl v Neměcku. Trochu to neklaplo.
Příjezd busem do Scalei brzy ráno, pak čekání několik hodin na další bus, letadlo+ transfer,příjezd kolem 24.hodiny do rezidence.
Odjezd zpátky z rezidence: v 13.hod busem, v 16.hod letadlem.
Takže závěrem: Ti,kteří čekáte švédské stoly, prvotřídní hotel, promenády a mnoho restaurací, tak spíše nejezděte. Skromnější jeďte, zvažte cenu.

odpověď Nadě

(okku, 15. 7. 2007 11:51)

Vážená paní, děkuji za váš názor. To co jsem si přečetl na uvedeném webu mohu jen potvrdit a jen s Vámi soucítit. Vy jste alespoň dostala potvrzení o převzetí kauce. Já ani to ne jen ta otravná delegátka neustále hartusila na první schůzce, abychom to honem zaplatili.
Co se týče jídelníčku, buďte klidná, ty blafy nám byly předkládány i od 2.7. beze změny. Navíc personál - vy píšete jen o té protivné ženské a tom mrňavém kuchaři, ze kterého jsme měli chlupy v každém z těch 4 jídel, co jsme tam zkonzumovali. Víc jsme se to po mých krutých žaludečních a střevních potížích neodvážili zkonzumovat. Ale za našeho pobytu se v té kuchyni producírovala celá famílie té ženské - viz mé příspěvky níže. Jezdil jsem v 80. letech na pionýrské tábory, ale věřte, že tam měli větší pořádek. Pokud se ještě někdy budete chtít podívat do ciziny, dám vám jeden typ - to je úplně o něčem jiném, vynikající strava, nádherné ubytování, služby super, a hlavně nádherné místo. Kde? V Chorvatsku na ostrově Cres. A s kým s CK Nykar Praha - rodina Kárných se o nás tak perfektně starala, že jsme nechtěli domů. Jídlo vynikající - forma bufetů snídaně + servírovaná část - výběr asi z 5 možností, večeře výběr ze 4 menu + salátový bufet + ke všem jídlům i nápoje. Loni pouze nealko, letos i pivo a víno. Z tohohle by se měla cestovka pana Kalouska poučit a ne dělat z lidí blbce. Díky za váš podpůrný názor. Dodneška mě vztek ještě nepřešel.

La Ginestra

(Naďa, 15. 7. 2007 8:20)

Byli jsme 1. účastníci v nově vybudovaném aparthotelu La Ginestra v termínu od 2.6.2007 na 14 dní. Můžu potvrdit vše co je o tom níže popsáno s tím, že jako bonbónek našeho pobytu jsme se dočkali na zpáteční cestě autobusem osmihodinové pauzy ve Scaley bez toho aby se o nás někdo postaral. Domů jsme tedy přijeli místo za 24 hod, za 32 hod. Vše jsem popsala v reklamaci naší cestovce s tím, že dosud čekám na jejich odpověď. Na svých stránkách www.brutt.estranky.cz jsem zatím uveřejnila text reklamace bez bližších údajů, ale až mi přijde odpověď (cca do 25.7.2007) pak tam napíšu o jakou cestovku se jednalo a text jejich odpovědi na moji reklamaci. Kdybych měla možnost číst na tuto oblast nějaké reference, které jsou níže uvedeny, v životě bych tam nejela. Jestli ještě někdy někam pojedu, pak bez referencí nikam.

ČIPOVÉ ŠÍLENSTVÍ

(Karel, 14. 7. 2007 12:57)

ČIPOVÉ ŠÍLENSTVÍ - sdělení 2662


„To zařídili tu finančníci
OČIPOVAT VŠECHNY VĚCI,
ZVÍŘATA V ZAJETÍ A VOLNĚ ŽIJÍCÍ
A NAKONEC VŠECHNY LIDI !

Lidi si očipují nakonec,
nejprve si je PŘEDPŘIPRAVÍ,
mnoha ovládacími programy,
aby potom ani nemukli.

Ve skutečnosti z Temných světů
budují ovládací pekelné struktury
pseudotvůrci studení bezcitní,
co si tolik nešťastníků podrobili.

Pod záminkami vyspělých technologií
omotávají vás pavoučími sítěmi,
družice a vysokorychlostní internety
jsou základní komunikační bází pro čipy.
Více na našem webu (www.andele-svetla.cz) –PETICE PROTI ČIPOVÉ TOTALITĚ - sdělení 1622 ( najdete na přední straně našeho webu )
Ten, kdo to nepochopil,
již MÁLO času na rozsvícení má,
musí se totiž NEJPRVE NYNÍ VYSVOBODIT
z negativního stavu – dálkového ovládání.

Většina lidí nerozumí,
proto si zažije na vlastní kůži,
co je to ODEVZDÁNÍ ZBYTKŮ SVOBODY
šíleným entitám z Temnoty.

Otrokárny především
oni na Zemi budují,
Hitler je proti nim
děcko neschopné a nechodící.

Proto takové poznání
na vlastní kůži zažité
každému dá odpovědi
co nevolit napříště nikde !

Andělé z Nebe varují,
POMOC každému nabízejí,
nikomu se však nevnucují,
SVOBODU A ŠTĚSTÍ všem přejí !

S láskou v srdci předal všem
Ptaah, co je ti věrným přítelem,
v srdíčku tvém krásném.“

Rosolina Mare

(Kika, 14. 7. 2007 11:09)

Ahoj.Nebyl letos někdo v kempu Rosolina Mare od Galatei. Napiš jak jsi byl spokojený.Díky za odpověd


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75

následující »