Jdi na obsah Jdi na menu
  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dovolená beze snů

(Rebelka, 3. 9. 2007 17:43)

Dne 26.8. jsme se vrátili z Mandatoriccio Mare, všichni, co zde píší své o t ř e s n é zážitky mají pravdu. Pláž smetiště, strava od maminky je kaše z prášku, delegátka pořádá italské meidany a pět dní ze sedmi se nevyspíte,krásná rodinná k l i d n á dovolená.
Ale to nejhorší byla účastnice turnusu, paní účetní CK Kalousek, důchodkyně námi všemi přezdívaná BABA, která se chovala tak neurvale, že bychom rádi CK doporučili, aby výlety svých zaměstnanců nespojovala s dovolenými normálních lidí.

Mandatoriccio Mare

(007lala@seznam.cz, 3. 9. 2007 12:28)

Co si o tom mám myslet??? paní Křížová mi dnes promptně odpověděla, jak se to v Mandatoricciu skvělé, že tam byla na konce srpna. Jenže asi zapomněla, že o několik komentářů níže už tuhle destinaci moooc chválila s tím, že tam byla v polovině července. Nezbývá mi, než si myslet, že je opravdu od cestovky a staží se vylepšit reputaci místa. Proč asi? Je to tak nutné? Nebo je to jen shoda jmen? Pak to musí být sestry-dvojčata, ten sloh je velmi podobný...
Viz její komentář dříve:

(Křížová, 21. 08. 2007 11:12)Letos jsme byli s rodinou na dovolené v Mandatoriccio Mare v polovině měsíce července.Moc se nám tam líbilo.Stravování jsme měli vlastní, na jídlo jsme chodili do blízkých pizzerií, kde se za velmi málo peněz dobře najíte. Moc se nám líbil v pizzerii Eukalyptus, která leží přímo na

Mandatorico Mare Ginestra

(Křížová, 3. 9. 2007 12:15)

Koncem srpna jsem trávila svojí dovolenou v jižní Itálii - Kalábrii - Mandatorico Mare.Moc se mi tady líbilo.Dovolená je vhodná pro lidi,kteří nemilují pláže přecpané slunečníky a lehátky,ale pro ty,kteří ocení původnost a jednoduchost Kalábrie.Moře je tady náhherně čisté.Pláže nejsou sice moc uklizené,ale zase na druhé straně si tady můžete ještě v dnešní době najít místo,kde budete na pláži opravdu sami.Takže vřele doporučuji všem,kdo si chcete odpočinout od schonu velkoměsta.Ubytování bylo velmi pěkné,prostorné a čisté.Bazén malý,ale čistý,i když my jsme dávali přednost nádhernému moři,které leží kousek od apartmánů.Personál cestovní kanceláře velmi přátelský a ochotný.Paní delegátka je velmi příjemná a zkušená žena,která nám vyšla vstříc ve všem,co jsme od ní potřebovali, a že toho bylo dost :-).Prožili jsme zde krásnou, klidnou, pohodovou dovolenou, kde jsme načerpali spousty sil a vrátili jsme se nádherně odpočatí.Vřele doporučujeme všem, kteří na dovolené nevyhledávají ruch a kolonády plné lidí, ale klid, nedotčenou přírodu a krásné moře.

Mandatoriccio Mare

(007lala@seznam.cz, 3. 9. 2007 12:05)

Odjíždíme do téhle destinace a jsem dost na rozpacích. Podle názorů v diskusi je to buď nebe nebo peklo. Zajímalo by mě, kde je pravda? Poradíte někdo? Doufám, že budu mít spíš kliku a přežijeme to. Taky doufám, že ty superpozitivní názory na La Ginestru nebyly od lidí z dotyčných cestovek, aby "vylepšili" pověst... Budu vděčná za jakékoliv info. dík Lada

Pro Martina

(Kamila, 31. 8. 2007 12:46)

V Il Gabianu je vybavená kuchyně standartně, nádobí, sporák, lednice. Mikrovlná trouba není, pokud teda letos nepřidali, ale nebyla tam.

hovno

(gram, 31. 8. 2007 11:29)

https://s3.gladiatus.cz/game/c.php?uid=24725

Radce

(Marika, 30. 8. 2007 13:43)

Alena už toho dost napsala. V areálu přímo je minigolf i tenis a kola, vše ale za poplatek. Večerní vyžití možné podél celé silnice cca 3-4km, ale jistě i v okolních městečkách, tam už to chce ale auto, pěšky je to dál,bus už pozdě nejede. Animátoři od září už asi nebudou, ale zas Vás ani nebudou rušit. Počítejte, že vůbec lidí teď ubude, možná i na pláži budete skoro sami.Záleží, do kdy tam jste. Hudbu máte hned naproti, když ale půjdete dál, narazíte na víc podobných podniků...
Radi, ať se Vám tam líbí a držím palce, ať Vám to fakt klapne.Pak se ozvěte.

pro Kamilu

(Eliška, 30. 8. 2007 7:48)

Jsem moc ráda, že jste mi poslala tak příjemné informace.Děkuji moc.Do Kalabrie jedeme poprvé,i když u moře jsme byli už vícekrát.Pojedeme autem,protože bychom se rádi po Kalabrii i trochu porozhlédli - jak počasí a peněženka dovolí.

Mandatoriccio Mare

(Fanda, 29. 8. 2007 19:36)

Paní Votavová, děkuji za info. I díky Vám se už dovolené nemůžeme dočkat. Doufáme, že to i nám vyjde tak dobře jako Vám, i když o měsíc a půl později.

Mandatoriccio Mare

(Votavová, 29. 8. 2007 17:39)

Byla jsem s rodinou na dovolené v Kalábrii v menší prázdnivé vesničce, která se jmenuje Mandatoriccio Mare v polovině měsíce srpna.Z dovolené jsme se vrátili naprosto nadšení - moc se nám tam líbilo.
Krásné prostředí, apartmány s klimatizací kousek od krásně čistého Jónského moře,před okny bazén a český bar, perfektní počasí, personál cestovní kanceláře velmi vstřícný a ochotný. Strava jako od maminky.Paní delegátka byla velmi milá a ochotná.

il gabbiano

(martin, 29. 8. 2007 15:42)

mam dotaz: jak je prosim vybavena kuchyn? je tam lednice,varic, sporak, mikrovlnka?diky moc

pro Radku

(Alena, 29. 8. 2007 13:35)

Ubytování bylo fakt hezké, měli jsme nejmenší apartmán - i tam byla mikrovlnka. Delegátka slabší a taková trhlejší. Kdyz budete mít nejasnosti - na recepci je muz, který umí dobře česky.

Výlety - byli jsme ve večerním Diamante - hezké, rybářská vesnička, malby na stěnách, doporučuji zalézt do uliček:o)), rafty - paráda, nádherná nedotčená příroda, ale pro otrlejší povahy, rychlá řeka, hodně velkých šutrů, instruktor mluví italsky...ale stačí pochytit pojmy dopredu,dozadu,pozor skály,pozor větve..to vám stačí, pro děti nedoporučuji!!, lipary - suprové, hlavne výstup na vulcano, doporučuji botasky,dostatek vody,přikrývku hlavy.Nutno připravit se na delší cestu lodí-tam 4 hodiny,nazpátek 5 - velké vlny, jeskyně Dino - kratší výlet,voda je tam opravdu azurová, vezmete kousek rohlíku a po vhození do vody uvidíte, kolik je tam rybek.
Trhy byly - lístek se kupuje v baru u hotelu - řiďte se řádem co je vylepený na skle baru, nebo jezdí jeste jedna dopravní společnost kde se listek kupuje az v autobusu - odjezdy ví asi delegátka. Nám zmatene rekla,ze si máme koupit lístek a pak nám řekla odjezd druhé dopravní společnosti. Ta druhá lístek nebere - vyhozené peníze. Nazpátek je to s autobusem horší, vydržte čekat - i hodinu.
Zastávka je u obchodu - mávejte,aby vám zastavil.
tAk kdyby jeste neco, napiste.
Jo a není zač:o)

pro Alenu

(Radka, 29. 8. 2007 13:05)

Jsem ráda, že už vím o dvou lidech, kteří byli spokojení.Taky jste určo podnikli nějaký výlet.Mužeš se podělit o tipy, rady.Jo a jsou ještě v téhle době ve Scalei v pondělí trhy?Jinak děkuju za předchozí odpověď.

Rezidence Panorama Family Scalea

(Jarka, 29. 8. 2007 12:52)

V pátek odjíždíme do Scaley, ubytování máme v rezidenci Panorama Family, máte někdo osobní zkušenost s kvalitou ubytování, možností dokoupení výletů atd? Děkuji za váš čas a přeji pěkný zbytek léta. Jarka

Pro Elišku

(Kamila, 29. 8. 2007 10:07)

So Scalei jezdím pouze na konci září a skoro vždy se počasí vyvedlo. Až na některé dny že tam třeba strchne je tam večer kolem sedmé hodiny ještě 28 stupňů. I když sprchne je tam dost teplo.Ale také se mi párkrát stalo že tam bylo takový teplo, že se nedalo ani stoupnout na písek na pláži. V posledních letech už tam tenhle termín jezdí více turistů tak se konají i výlety na Sicílii. Plážový servis ještě také funguje, já ho teda nevyužívám, mám radši když si lehnu na pláži k vodě na kamínky. Jinde je písek. Dost často se také přiženou velké vlny a nedá se teda jít do moře, ale je to úžasný zážitek se na ně dívat a procházet se v té pěně. Voda je tam teplá a čistá.

Mandatoriccio - omluva

(Fanda, 29. 8. 2007 7:54)

Omlouvám se za překlep v datu. Správně je 29.9. - 6.10.07.

Mandatoriccio Mare

(Fanda, 29. 8. 2007 7:50)

Je ještě nějaký jiný odvážlivec,který se vypraví do Mandatoriccia - La Ginestry v termínu 29.6.-6.10.?My jsme manželé v seniorském věku a pokud se už nebude dát koupat, tak hledáme přiměřené společníky na výlety, žolíky a kanastu.Zdravíme a těšíme se.

Parco Emiri

(Eliška, 29. 8. 2007 7:38)

Od 15.9. do 29. 9. budeme ubytováni v Parco Emiri. Byl tam už někdo v tomto termínu v minulosti? Co počasí? Jak to bylo s plážovým servise? Byla ještě možnost fakultativky na Sicilii? Moc děkuji za info a těším se, že se tam třeba potkáme.

Pro Radku

(Alena, 29. 8. 2007 7:14)

Nejsem sice Marika, presto odpovím, protoze jsem se v nedeli z dovolené, kde ji plánujete.
Animátoři tam jsou, vzdycky každý den je nějaký program - soutěže, kam se muzete prihlásit - pin-pong, mini golf a podobne a diskoteky tam byvaly tak do jedné hodiny, kdy se taky zavírá residence. Za nás tam bylo velmi rusno, protoze Italové měli prázdniny, takže snad budete mít líp. Jinak kdyz jdete na procházku podel silnice, večer tam bývají trhy, africani tam prodávají obrázky, sošky ze dřeva, bubny, k dispozici jsou i korálky, likéry, i sýry či uzenina...prostě pel mel všeho. Jinak žádná promeda jak jsou třeba v chorvatsku tam není, není tam ani přístav.
Kdyby bylo na plázi moc lidí - jako za nás, doporučuji jít na pláz směr scalea, po překonání dvou řad slunečníků s lehátky jste na plázi sami, což třeba me naprosto vyhovovalo. Za nás bylo na pláži opravdu "nedýchatelno", proto jsme chodivali dál - z pohledu residence doprava. Je teda pravda, ze tam uz si nemuzete zaplatit lehátko a slunečník, ale nám to přislo lepší, než se plácat mezi stovkama lidí. Záleží na tom, co má každý rád - já preferuji menší množství lidí. Moře je čisté.
Jinak v horách kdyz jsme odjízdeli tak začalo hořet, ale je to daleko a prej je to tam každý rok, poslední dva dny tam létalo letadlo a hasilo. Ale v pohode, nechci Vás lekat:o))

pro Mariku

(Radka, 28. 8. 2007 18:37)

Teď už asi vážně naposledy, protože v pátek už jsme na cestě.Asi jste tam byli v červnu, takže jste taky nemuseli platit klubovou kartu, tak by mě zajímalo jestli tam bude nějaký animační program, či disco, nebo nějaké využití vybavení rezidence bez poplatků.A taky vlastně jak velké je to středisko, jestli večer bude kam jít?Moc děkuju!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65

následující »